Kongres IndustriAll Global se održava 14-15 septembra putem WEB platforme.

Ujedinjeni za budućnost

IndustriAll Global održava svoj III Kongres 14-15 septembra u vremenu Pandemije i naraslih ekonomskih i socijalnih tenzija.

Ova najmnogoljudnija organizacija sindikata koja okuplja preko 66 miliona članova širom sveta, pokušaće da iznađe nove pravce sveukupnog ljudskog razvoja u trenutku kada opravdano sumnjamo u naš tehološki i naučni napredak.

Čitava planeta je uzdrmana događanjima koja dovode u pitanje mnoga načela na kojima počiva današnja civilizacija. Jedini način da se takvim događanjima suprotstavimo je da radimo zajedno, ujedinjeni za budućnost sveta, što je i slogan Kongresa.

Industrijski sindikat Srbije će kao član IndustriAll Global uzeti aktivno učešće u radu Kongresa.