ARHIVA VESTI

Kolektivni ugovor u „Greiner Packaging“ Odžaci, kao novogodišnji poklon rukovodstva sindikata. „Greiner Packaging“ se dokazao kao društveno i socijalno odgovorna kompanija.

Kolektivni ugovor u „Greiner Packaging“

Odžaci, 27.11.2020. Da vreme pandemije nije „strašno sudilište“ najbolje pokazuje potpisani Kolektivni ugovor u „Greiner Packaging“ Odžaci od strane direktora Dragoslava Marića i predsednika Industrijskog sindikata „Greiner Packaging“ Miodraga Jovanovića.

Detaljnije

Sastanak rukovodstva Industrijskog sindikata „Magna Seating“-Odžaci sa predsednikom Industrijskog sindikata Srbije (ISS) Draganom Matićem i regionalnim poverenikom Draganom Grozdanovićem. Novi početak kao novi izazov za ISS u „Magna Seating“. Uskoro pregovori o rešavanju prisutnih problema.

Novi početak za IS „Magna Seating“

Odžaci, 20.11.2020.
Višemesečna nemogućnost da se održi „normalan“ sastanak poverenika IS „Magna Seating“ i rukovodstva ISS uzrokovan pandemijom je prevaziđen, sastankom koji je održan u Odžacima uz poštovanje svih mera i ograničenja propisanih od strane Vlade Republike Srbije i Kriznog štaba.

Detaljnije

Covid 19 uslovio održavanje sindikalnih sastanaka sindikata Jugoistočne Evrope članice IndustriAll Evropa i industriAll Global iz Albanije, BIH, Crne Gore, Hrvatske, Kosova, Severne Makedonije i Srbije.

Ekonomska, socijalna i sindikalna situacija u Jugoistočnoj Evropi

12.11.2020. Glavna tema virtuelnog sastanka sindikata članica IndustriAll Evropa i industriAll Global sa prostora Jugoistočne Evrope je bila ekonomska, socijalna i sindikalna situacija u državama u kojima sindikati deluju.

Detaljnije

Radionica „Rad i kapital ujedinjeni za pristojna radna mesta i pravednu tranziciju u kontekstu digitalizacije u fokusu metalska industrija“ okupila sindikalne članice „IndustriAll Evropa iz Bugarske, Rumunije, Hrvatske, Francuske, Italije, Severne Makedonije, Crne Gore i Srbije.

Digitalizacijom do sigurnih radnih mesta

Vrnjačka Banja, 27-28. oktobar 2020. Sindikati „IndustriAll“ Evropa održali su radionici „Rad i kapital ujedinjeni za pristojna radna mesta i pravednu tranziciju u kontekstu digitalizacije u fokusu metalska industrija“ a radionica je održana u Vrnjačkoj Banji.

Detaljnije

Predsednik Industrijskog sindikata „Zastava oružje“ u intervju datom „U centar“ pojasnio razloge razlaza sa Samostalnim sindikatom, tačnije samodržcem tog sindikata Draganom Ilićem. Industrijski sindikat Srbije je okrenut mladim ljudima, radničkom jedinstvu i solidarnosti.

Industrijski sindikat „Zastava oružje“ snaga za preokret i budućnost fabrike

Kragujevac, 13.10.2020. „Radnici ne smeju biti kolateralna šteta sindikalnih sukoba, prisutnih u „Zastava oružju“, poručuje Dragan Milosavljević predsednik Industrijskog sindikata „Zastava oružje“ u intervjuu datom „U centru“.

Detaljnije

Sednica Predsedništva Industrijskog sindikata Srbije (ISS) održana u „Zastava oružje“ Kragujevac. Korona i stanje u Odbrambenoj industriji Srbije glavne teme Predsedništva.

Predsedništvo Industrijskog sindikata Srbije o Koroni i Odbrambenoj industriji Srbije

Kragujevac, 10.09.2020. VIII sednica Predsedništva ISS je održana u „Zastava oružju“ Kragujevac a pored članova Predsedništva sednici je prisustvovalo poslovodno rukovodstvo „Zastava oružje“.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11-20 Naredna
Rezultat od 1 do 6 --- Ukupno 1855

Naslovna O nama Člantvo Međunarodna saradnja Medijski prostor Pravna zaštita Forum Kontakt