Potpisan Kolektivni ugovor u “Feromont Oprama” Pančevo. Uređeni odnos kao garant stabilnosti uspešnog poslovanja.

Kolektivni ugovor u “Feromont opremi”

Pančevo, 06.03.2019.

Višegodišnje prisustvo Industrijskog sindikata Srbije u “Feromont opremi” iz Pančeva rezultiralo je pregovorima i potpisivanjem Kolektivnog ugovora.

Industrijski sindikat Srbije je jedini reprezentativan sindikat u preduzeću koje zapošljava preko 130 radnika a pretežna delatnost je proizvodnja opreme u energetici, procesnoj industriji i građevinarstvu. Zaposleni i poslodavac su usvajanjem Kolektivnog ugovora dobili snažan i efikasan mehanizam u regulisanju svojih međusobnih prava i obaveza i dobili jasnu regulativu za naredne tri godine kolika je važnost potpisanog Kolektivnog ugovora.

Pred potpisnicima Kolektivnog ugovora je period njegovog poštovanja i primene.