Potvrđena humanost radnika i poslovodstva „ATB Sever „ Subotica. Sredstva za unapređenje nastave srednjoškolcima „Žarka Zrenjanina“.

Humanost ATB Sever Subotica

Subotica, 03.06.2017.

Radnici i poslovodstvo ATB Sever Subotica su dokazano humanitarni i odgovorni ljudi koji na raznorazne načine pomažu onima kojima je pomoć potrebna.

Treći po redu humanitarni turnir u malom fudbalu je organizovan sa namerom da se prikupljena sredstva doniraju Osnovnoj i Srednjoj školi „Žarko Zrenjanin“ sa ciljem unapređenja nastave.

Iz godine u godinu broj prijavljenih ekipa raste pa se ove godine prijavilo trinaest ekipa. Svoju ekipu je imao i Industrijskisindikat ATB Sever a čitavu manifestaciju su propratili lokalni mediji.