Odbijena žalba FCC Kikinda. Ministarstvo za rad potvrdilo Rešenje Inspektora za rad iz Kikinde. FCC ga „ispušio“, debelo!
Odbijena žalba FCC Kikinda

Kikinda, 03.11.2022.

FCC Kikinda još jednom potvrdio stanovište Industrijskog sindikata Srbije da su neozbiljna, traljava i zlurada firma koju vode neozbiljni, tralavi i zluradi ljudi čija je personifikacija gen. direktor Amir Mujezinović i HR specijalista Sonja Ćirić.

Potvrda stanovišta Industrijskog sindikata Srbije je i Rešenje Ministarstva rada, tačnije Inspektorata za rad kojim se odbija žalba FCC Kikinda a koja je izjavljena protiv Rešenja Inspektora za rad iz Kikinde. Tim Rešenjem je odloženo izvršenje otkaza zgovora o radu Lazaru Talijanovu zbog učešća u štrajku. Ovim Rešenjem FCC ga je debelo „ispušio“ a tek će da se puši. Da ne bi bilo zabune i da se neko ne bi prepoznao u „ispušenju“ navodimo izvod iz Vujaklije koji kaže „Ispušiti, skroz izgubiti , baš nadrljati, doživeti veliki poraz“.

Veliku laž i budalaštinu možete naći na sajtu FCC Environment klikom na Karijera gde možete pročitati sledeće:

„Možemo da pričamo o broju kamiona, o kontejnerima, o našim metodama obrade ili uslugama. Ali ovo su informacije koje možete naći na drugim stranama našeg sajta. Na početnoj strani smatramo da je bitnije da podelimo naše vrednosti i našu kulturu sa vama. Najbolji način da se ovo pokaže je na primerima - na primerima naših kolega. Njihove priče možete naći ovde, priče o poslovnom i privatnom životu. Mi ovde pričamo kako o njihovom poslovnom tako i o privatnom životu jer smatramo da oni treba da budu u ravnoteži. Možete videti da, za nas, naše vrednosti nisu samo priče – mi živimo u skladu sa njima.“.

Veću laž i glupost odavno nisam čuo a svašta sam kao predsednik Industrijskog sindikata Srbije čuo i video za trideset godina sindikalnog rada.

O tim „vrednostima“ govore nezakoniti otkazi, robski tretman radnika i direktor kome sam svojevremeno napisao da se „ljudi vezuju za reč a volovi za rogove“. Znate li šta je Mujezinović izabrao?