PROGLAS
Olovka piše srcem i razumom

Svi mi koji smo pre mnogo decenija čuli da „Olovka piše srcem“ ustreptimo kada to čujemo ili pročitamo.

Ove reči su pre više decenija zapisali Vanja Rupnik –Račić i Budimir Nešić, psiholozi koji su zapisivali dečije odgovore i objavili knjigu „Olovka piše srcem“. E, pa lepo. A što ja to sada pišem? Pišem jer će se većina nas sa tom olovkom koja „piše srcem“ susresti 03.04.2022. godine na izbornim mestima sa listićima u rukama okruženi sa zaštitom od drugih i nas samih, prepušteni našim srcima, razumu i zdravoj pameti.

Sve to pretočićemoo u zaokruživanje preko „olovke koja piše srcem.“

Neka tako i bude, glasajmo srcem ali i razumom koji pojedinačno posedujemo i nećemo pogrešiti!