Održana on line IX sednica Glavnog odbora Industrijskog sindikata Srbije. III Kongres ISS biće održan 25.06.2021. godine pod sloganom „Posao, zdravlje, sigurnost“
Sindikat u Post Corona vremenu

Beograd, 17.06.2021.
Još uvek važeća ograničenja prouzrokovana Covidom 19 uslovila su da se IX sednica GO ISS održi on line.
Glavnom odboru su prezentovani izveštaji o radu ISS u proteklom periodu a usvojen je i Izveštaj nadzornog odbora ISS.
Ovo je završna sednica GO u proteklih pet godina a naredna će biti održana na III Kongresu ISS koji se održava 25.06.2021. god. pod sloganom „Posao, zdravlje, sigurnost“ i podsloganom „Sindikat radi za vas, nema ko drugi!“
Kongresu će prisustvovati 45 delegata, 17 iz vojvodine, 11 Istočna Srbija, 5 Centralna sRbija, 6 Zapadna Srbija i 6 sa regiona Beograd.
Centralna tema Kongresa će biti pozicija i rad sindikata u postcovid periodu i priprema sindikata za nove izazove koje nam donose nastupajuća digitalizacija, zelene tehnologije i razne novotarije koje produkujemo kao društva.
I kako stoji u našem podsloganskom tekstu „Sindikat radi za vas, nema ko drugi! Industrijski sindikat Srbije se upravo tako ponaša i nastavićemo u tom pravcu.