Održana XII sednica Glavnog odbora Industrijskog sindikata Srbije (ISS). Slogan II Kongresa ISS „Solidarnost, industrijalizacija, zapošljavanje“.
ZAVRŠNE PRIPREME II KONGRESA ISS

Beograd, 08.09.2016.

ISS je održao XII redovu sednicu Glavnog odbora u mandatnom periodu 2013-2016. godina.

Glavni odbor je izvršio verifikaciju izmena Statuta ISS, Izveštaj Nadzornog odbora kao i prateću dokumentaciju na osnovu koje će Kongres raditi.

Shodno ranije postignutim dogovorima II Kongres ISS se održava 22.10.2016. godine u Kompaniji DAD DM u Zrenjaninu a svoje učešće na Kongresu potvrdili su IndustriAll Evropa i IndustriAll Global. Kongresu će prisustvovati 80 delegata i preko dvadeset gostiju iz zemlje i inostranstva. Glavni odbor je potvrdio slogan II Kongresa ISS „Solidarnost, industrijalizacija, zapošljavanje“.