Mreža „Globalni dogovor“ u Srbiji uz podršku Fondacije Olof Palme održala Kurs „Standard ISO 26000 i modeli društvene odgovornosti organizacija. TMS Akademija domaćin Kursa a Industrijski sindikat Srbije učesnik.
DRUŠTVENA ODGOVORNOST ORGANIZACIJA I STANDARD ISO 26 000

Beograd, 13.03.2015.

Mreža „Globalni dogovor Srbija u saradnji sa Međunarodnim centrom „Olof Palme“ i uz tehničku podršku TMS Akademije je u Beogradu organizovala jednodnevni kurs na temu „Standard ISO 26000 i modeli društvene odgovornosti organizacija“.

Jednodnevno inspirativno i stručno predavanje je održao Msc Mladen Đurić sa FON-a predstavljajući nekoliko oblasti- Kako i zbog čega je nastao Koncept društvene odgovornosti , standard –Uputstvo o društvenoj odgovornosti ISO 26000, institucionalni okviri za primenu društvene odgovornosti u Republici Srbiji i EU, kao i standarde ISO 14001 i OH SAS 18001.

Među učesnicima Kursa bili su i predstavnici Industrijskog sindikata Srbije, kompanija, Privredne komore Srbije i drugi.

Prisutni su imali priliku da se upoznaju i sa drugim edukativnim programima TMS Akademije.