Nadzorni odbor „Prvog partizana“ Užice potvrdio direktorski mandat Dobrosavu Andriću. Štrajk Industrijskog sindikata Srbije (ISS) i Samostalnog sindikata metalaca Srbije (SSMS) odložen, radnici u pogonima.
NEMA ŠTRAJKA U PRVOM PARTIZANU

Užice, 01.12.2014.
Nadzorni odbor „Prvog partizana“ Užice je na nedeljnoj sednici doneo odluku da Dobrosavu Andriću, dugogodišnjem uspešnom direktoru „Prvog partizana“ produže mandat.
Iza ove odluke stoji visok stepen profesionalizma članova Nadzornog odbora i najava štrajka ISS i SSMS koji je zbog dobre i ispravne odluke Nadzornog odbora otkazan.
Ovim izborom „Prvom partizanu“ je omogućeno da nastavi sa dugogodišnjim uspešnim radom a uznemirenost u „Prvom partizanu“ i gradu Užicu je stvar prošlosti.