Industrijski sindikat Fabrika bakarnih cevi Majdanpek (IS FBC) održao Izbornu skupštinu sindikata. Gosti Skupštine, članovi Predsedništva Industrijskog sindikata Srbije. Vladimir Salković glavni poverenik IS FBC.

SKUPŠTINA U IS FBC MAJDANPEK

20.06.2014.

Stopedeset četiri člana IS FBC Majdanpek biralo je novu rukovodnu strukturu IS FBC a završnu aktivnost predstavlja Skupština koja je jednoglasno za glavnog poverenika izabrala Vladimira Salkovića.

Ispred Industrijskog sindikata Srbije, Skupštini su prisustvovali članovi Predsedništva IS Fabrika kablova Jagodina, IS Fabrika kablova Zaječar i IS RBB Bor.

O snazi i organizovanosti IS FBC, govori Izveštaj o radu (klik) za period 2010-2014. godina koji je podneo dosadašnji predsednik IS FBC Dimitrije Birišić.