Industrijski sindikat Srbije podneo krivičnu prijavu protiv Slobodana Petrovića, direktora IMT-a. Direktor ne poštuje državu i zakone ali voli subvencije.

DIREKTOR IMT-A VRŠI KRIVIČNA DELA A IMT PLAĆA MILIONSKE OŠTETE

Beograd, 29.10.2012.g.

Nesposobnost direktora IMT Slobodana Petrovića da rukovodi IMT-om kulminirala je davanjem otkaza predsedniku Industrijskog sindikata IMT-a Petru Grbiću. Iako je Rešenjem Ministarstva rada, zapošljavanja i socijalne politike Republike Srbije, Inspektorata za rad Petar Grbić vraćen na posao direktor Petrović je to odbio uputivši žalbu. Podnetu žalbu Minsitarstvo je odbilo izdavši Rešenje u kome se nalaže generalnom direktoru IMT-a da vrati na posao Grbić Petra odmah po prijemu rešenje. Ovo kao i prethodno Rešenje je konačno i protiv njega žalba nije dopuštena niti se može pokrenuti upravni spor.

Sada treba samo sačekati da se IMT tj direktor Petrović sankcioniše, shodno zakonu a moguća kazna je i do milion dinara. A kako bi naš narod rekao „Ko voli nek izvoli“.