Industrijski sindikat Srbije održao XIII sednicu Predsedništva. Usvojeni Izveštaj, Plan rada za četvorogodišnji period i podnet Izveštaj o organizacionim aktivnostima vezano za Kongres ISS.

ZAVRŠNE PRIPREME ZA KONGRES ISS

Beograd, 14.09.2012

Predsedništvo ISS je usvojilo Izveštaje o četvorogodišnjem radu ISS kao i Izveštaje Nadzornog i Statutarnog odbora. O budućim aktivnostima koje će Industrijski sindikat Srbije sprovoditi u periodu od 2012 do 2016.g. Predsedništvo je razmatralo predloge rukovodstva ISS što je nakon diskusije rezultiralo usvajanjem Plana rada ISS 2012 – 2016. O podnešenim Izveštajima, Planu rada konačan sud će dati Glavni odbor ISS koji je zakazan za 26.09.2012.g.

O organizacionim aktivnostima Predsedništvo je dobilo izveštaje od rukovodstva i zaključeno je da se poštuje predviđeni plan i dinamika i da će buduće aktivnosti rezultirati potpunom spremnošću ISS da dočeka delegate Kongresa, strane i domaće goste.