SEKCIJA MLADIH GSM "NEZAVISNOST" U FRANCUSKOJ

NOVA ZNANJA I NOVI PRIJATELJI

Pariz, 12.03.2007.
Sindikalna i prijateljska saradnja između sindikata "FTM–CGT" i GSM "Nezavisnost", unapređena je posetom sekcije mladih GSM "Nezavisnost" sindikatu "FTM-CGT" u trajanju od pet dana. Deset koleginica i kolega otputovalo je u Francusku 10. marta 2007. godine i tokom boravka imaće priliku da upoznaju svoje vršnjake, razmene iskustva, i steknu veštine koje treba da im olakšaju svakodnevni sindikalni rad.

Mladi sindikalci će međusobno predstaviti svoje organizacije, bolje se upoznati i razgovarati o sličnostima i razlikama koje postoje u Srbiji i Francuskoj. Ova poseta je nastavak dobre i bratske saradnje sindikata "FTM-CGT" i GSM "Nezavisnost", a planirana je i uzvratna poseta mladih "FTM-CGT" Srbiji.