Radničko sportske igre u organizaciji Nezavisnog sindikata metalaca Železara Smederevo održane u Soko Banji od 6. do 10.avgusta protekle u znaku druženja, odmora i učenja.

SPORT, DRUŽENJE I UČENJE

Soko banja 10.08.2012

Sada već tradicionalno Nezavisni sindikat metalaca Železare Smederevo je za svojih pedeset članova organizovao Radničko sportske igre u Soko banji od 6. do 10.avgusta. U ovoj manifestaciji druženja, sporta, odmora i učenja učestvovali su i predstavnici bratskog Industrijskog sindikata Srbije. Sportska takmičenja su se odvijala u šahu, plivanju, basketu, stonom tenisu, kuglanju i pikadu.

U toku igra održana su i dva sindikalna seminara na temu Rodne ravnopravnosti i važnosti edukacije sindikalnog članstva a predavači su bili Gordana Aleksić, potpredsednica ISS i Nebojša Savić, sekretar ISS-a. Po oceni svih učesnika ovo su bile jedne od najboljih i najuspešnijih RSI Nezavisnog sindikata metalaca do sada, naglasio je Mileta Gujaničić, predsednik Nezavisnog sindikata metalaca Zelezare Smederevo.

Lepo vreme je omogućilo i obilazak istorijskih znamenitosti i prirodnih lepota Soko banje i okoline a ovih pet dana je iskorišćena da se potvrde stara prijateljstva i stvore nova.

Rezultati takmičenja:

PIKADO MUŠKARCI                                            PIKADO ŽENE

1. Željko Vranić, Standard                                  1. Slavica Ilić, Bezbednost

2. Radenko Micic, HV                                          2. Slavica Ivić, PPL

3. Nikola Novaković, Beli limovi Šabac                3. Mirjana Novaković, Skladišta

Plivanje                                                               Šah

1. Dragan Selaković, POF                                  1. Miljan Sekulić, Čeličana

2. Zlatko Maksimović, HV                                    2. Nenad Jevtić, Energana

3. Bojan Milić, Luka                                             3. Srećko Dimić, TV

KUGLANJE MUŠKARCI                                        KUGLANJE ŽENE

1. Predrag Jakovljević, TV                                  1. Svetlana Vranić, Logistika

2. Bojan Milić, Luka                                             2. Slađana Manojlović, Čeličana