Rukovodstvo Goša Šinska vozila, bez rešenja za zahteve Štrajkačkog odbora. Industrijski sindikat Srbije (ISS) vidi rešenje u sastanku predstavnika Ministarstva ekonomije i regionalnog razvoja, Železnice Srbije, rukovodstva Goša Šinske i Štrajkačkog odbora.

DOGOVOROM DO REŠENJA

12.06.2012.

Višenedeljni štrajk u Goša Šinska vozila i pregovori sa poslovodnim rukovodstvom nisu rezultirali dogovorom i početkom proizvodnje.

Kako vreme prolazi sve je manje prostora za rešenje koje bi bilo po volji štrajkača i rukovodstva fabrike. ISS smatra da se do rešenja može doći sastankom predstavnika Ministarstva ekonomije i regionalnog razvoja, Železnica Srbije, Rukovodstva Goša šinska i Štrajkačkog odbora. Ovo je zaključak sastanka rukovodstva Industrijskog sindikata Srbije i predsednika IS Goša Šinska vozila, Radeta Jovanovića, koji je održan u Beogradu.

Kolega Jovanović će stavove ISS preneti Štrajkačkom odboru očekujući da će Štrajkački odbor stati iza ovih zaključaka i da će do ovog neophodnog sastanka uskoro doći.