Sekcija žena „Nezavisnog sindikata metalaca“ Železare Smederevo u poseti Udruženju samohranih majki u Smederevu. Sindikat uvek solidaran sa onima kojima je to potrebno.

SARADNJA SA UDRUŽENJEM SAMOHRANIH MAJKI

Smederevo, 5.jun 2012.

Sekcija žena Nezavisnog sindikata metalaca Železare Smederevo, posetila je "Udruženje samohranih majki" u Smederevu. Ova poseta je učinjena shodno zaključku sa I sastanka Odbora Sekcije žena “Nezavisnog sindikata metalaca” i predstavlja nastavak višegodišnje podrške koju Nezavisni sindikat metalaca daje svima onima kojima je pomoć i solidranost potrebna. Udruženje Samohranih majki iz Smedereva može računati na podršku i ovo je bio prvi susret i upoznavanje a što je rezultiralo dogovorom o intenzivnijoj saradnji u budućem periodu.

“Žene iz "Udruženja samohranih majki” u Smederevu ostavile na nas veoma pozitivan utisak, u prvom redu time što su bile pune pozitivne energije, koju su spontano širile i na nas”, kaže Svetlana Vranić, predsednica Sekcije žena “Nezavisnog sindikata metalaca”.