Industrijskii sindikat Srbije ABS MINEL Transformatori potvrdio reprezentativnost. Kolektivni ugovor i jačanje sindikata prioriteti u 2012 godini.

ISS ABS TRANSFORMATORI REPREZENTATIVAN

22.03.2012. Trnovit sindikalni put ISS ABS Minel Transformatori završio se izdavanjem Rešenja (klikni) od strane generalnog direktora Prof. dr Ljubomira Lukića, kao potvrda da ISS ABS Transformatori ima više od 15% zaposlenih od 277 zaposlenih koji trenutno rade. Predsednik ISS ABS Transformatori, Dragan Bjeličić, ističe da će prvi posao sindikata biti pokretanje procesa pregovaranja za Kolektivni ugovor. Kako bi se ovaj sindikalni posao uspešno završio, ISS će za Sindikalni odbor i Pregovarački tim organizovati seminar na temu „ Kolektivni ugovor i strategija kolektivnog pregovaranja“. Članovima i rukovodstvu ISS ABS Transformatori na postignutom vanrednom rezultatu čestitku je poslao predsednik Industrijskog sindikata Srbije, Dragan Matić.