Nastavljeno jačanje Industrijskog sindikata Srbije u PPT Kočna tehnika. Veće zarade i reprezentativnost, prioritet Industrijskog sindikata Srbije u Kočnoj.

NOVI ČLANOVI NOVA SNAGA ISS

Poverenje koje Industrijski sindikat Srbije gradi u PPT Kočna tehnika u odnosu sa zaposlenima rezultiralo je značajnim uvećanjem članstva što je dovelo do održavanja Skupštine sindikata. U Kočnoj tehnici radi 532 radnika a novi članovi dolaze iz Industrijskog sindikata Raško rasinskog regiona  i dolaskom ovih novih članova IS RSS je prestao da postoji u Kočnoj tehnici.

Jovanka Andrić je izabrana za poverenicu IS PPT Kočna tehnika a Skupština sindikata je odredila prioritetne aktivnosti u 2012.godini a to su bolje zarade, redovnija isplata i reprezentativnost sindikata kako bi uticali na sadržinu Kolektivnog ugovora. Sa Skupštine je upućen i poziv rukovodstvu Industrijskog sindikata Srbije da poseti Prvu petoletku i Odbor IS PPT Kočna tehnika.