Održana X sednica Glavnog odbora Industrijskog sindikata Srbije. Program rada za 2012.godinu. 2012.godina Kongresna godina Industrijskog sindikata Srbije.

ODRŽAN GLAVNI ODBOR INDUSTRIJSKOG SINDIKATA SRBIJE

Beograd, 22.12.2011. Članovi Glavnog odbora Industrijskog sindikata Srbije (ISS) su na X redovnoj sednici usvojili  Izveštaj o radu ISS koji je obuhvatio dvoipomesečni rad i aktivnosti ISS.

Članovi Glavnog odbora su razmatrali okvirni plan i program za 2012.godinu a posebna tačka dnevnog reda je bila posvećena Kongresu Industrijskog sindikata Srbije.

2012.godina je kongresna godina za Industrijski sindikat Srbije a o datumu njegovog održavanja Glavni odbor će se izjašnjavati na sednici Glavni odbora koji je planiran za februar 2012.godine a na osnovu izveštaja koji će obuhvatiti ukupno stanje u ISS-u i njegov finansijski potencijal.