Deveta sednica Predsedništva Industrijskog sindikata Srbije održana u regionu Centralna Srbija – u Vrnjačkoj Banji. Sednica Glavnog odbora zakazana za kraj decembra.

SEDNICA PREDSEDNIŠTVA

Sednica Predsedništva Industrijskog sindikata Srbije (ISS)  održana u Vrnjačkoj Banji a sednici su prisustvovale i članice odbora Sekcije žena ISS.  Predsedništvo je usvojilo Izveštaj o radu za period od sednice Glavnog odbora do sednice Predsedništva. U proteklom periodu održana je sednica Nadzornog odbora ISS a članovima Predsedništva je dostavljen Zapisnik sa sednice. Predsedništvo je takođe razmatralo okvirni plan i program za 2012.godinu konstatujući da je 2012 Kongresna godina Industrijskog sindikata Srbije.

Predsedništvo je zakljućilo da sednica Glavnog odbora treba da se održi u peirodu od 20. do  25. decembra 2011.godine.