Upoznavanje i druženje radnika TENT „A“ Obrenovac sa predstavnicima Industrijskog sindikata ATB Sever Subotica.

POSETA RADNIKA TERMOELEKTRANE NIKOLA TESLA „A“ OBRENOVAC ATB SEVERU U SUBOTICI

Nakon završenog remonta u TENT „A“ Obrenovac 05 novembra predsednik GO sindikata TENT Zoran Blažić sa 64 vredna  radnika od toga 13 žena svi zaposleni u održavanju TENT “A“ Obrenovac krenuli su na trodnevnu stručnu ekskurziju. Tom prilikom su posetili i jedno od preduzeća kompanije Wolong, ATB SEVER u Subotici gde su ih srdačno dočekali predstavnici poslodavca i reprezentativnih sindikata.

Ispred Industrijskog sindikata „ATB SEVER“ su im dobrodošlicu poželeli Zoltan Pap poverenik IS“ATB SEVER“ i ujedno član odbora za BZNR i Svetlana Čulina predsednica Sekcije žena ISS.