Koleginice i kolege, članovi Industrijskog sindikata Fabrike kablova Jagodina (IS FKJ) odmarali na Bovanskom jezeru u organizaciji sindikata.

ODMOR I DRUŽENJE

Svakodnevne brige vezane za posao sa kojima se radnici susreću su prekinute barem za članove IS FKJ koji su u organizaciji sindikata osetili blagodet sunčanog i prijatnog vremena, čistog vazduha i dobrog društva i roštilja. IS FKJ kao i prethodnih godina organizovao je za blizu 50 članova Industrijskog sindikata izlet na Bovanskom jezeru u neposrednoj blizini Soko Banje.

Prošle godine ovakav izlet je upriličen na Srebrnom jezeru. Ovo je dobar način da zaposleni za trenutak osete bezbrigu i sklone se iz ne baš sjajne svakodnevice.