ČESTITAMO I SREĆNO!

05.08.2011.
Koleginice i kolege rudari!
U ime Industrijskog sindikata Srbije, svih njenih pojedinačnih članova i svoje lično ime, čestitam vam praznik 6. avgust Dan rudara Srbije.
Pored čestitanja, Industrijski sindikat Srbije će kao i do sada svojim radom i delovanjem insistirati da se položaj radnika koji rade u rudarskoj delatnosti poboljša, radna mesta i rudarski kapaciteti očuvaju a tehnološki nivo i bezbednost povećaju.
Industrijski sindikat Srbije je mišljenja da neophodan industrijski razvoj zahteva povećanje broja zaposlenih u rudarstvu koje je osnov za industrijski razvoj.
U veri da ćemo ove zajedeničke ciljeve ostvariti, rudarima Srbije i svima koji rade u rudarstvu Industrijski sindikat Srbije čestita praznik.
Srećno!