Prva sednica Predsedništva Sekcije žena Industrijskog sindikata Srbije(ISS) usvojila Plan rada i aktivnosti do 2011. godine.

AKTIVNOSTI SEKCIJE ŽENA ISS DO 2012.

Realizujući Zaključke Osnivačke skupštine Sekcije žena ISS, Predsedništvo Sekcije žena je održalo Prvu sednicu. Koleginice su usvojile Plan rada i aktivnosti koje će Sekcija žena ISS sprovoditi do kraja 2011.-te godine.
Planom je predviđena izrada lifleta Sekcije žena, Upitnika prilagođenog problemima sa kojima se žene susreću, kao i održavanje seminara koji aktuelizuju ženska pitanja.
U fazi izrade je i brošura o pravima i položaju žena u srpskom zakonodavstvu i društvu a na tu temu će do kraja godine biti održan i seminar.
Sve aktivnosti Sekcije žena za direktnu posledicu imaju osnaživanje i jačanje Industrijskog sindikata Srbije.