Održana X Sportska olimpijada radnika Vojvodine. Članovi Industrijskog sindikata ATB (IS ATB ) Sever Subotica među najboljima.

RADNIČKO SPORTSKI DUH ČLANOVA IS ATB SEVER

Od 08.07. do 10.07.2011. godine u Bačkoj Palanci je održana X Sportska olimpijada radnika Vojvodine na kojoj su u jakoj konkurenciji učestvovali i članovi Industrijskog sindikata ATB Sever Subotica. Članovi IS ATB su se takmičili u dve discipline i to, u šahu -pojedinačno i sportskom ribolovu-ekipno. U šahu nas je predstavljao Goran Poljaković koji je ostvario izvrstan rezultat i osvojio srebrnu medalju i kolega Zdravko Stojanovski koji je takođe imao zapažen rezultat osvojivši osmo mesto.

U sportskom ribolovu kao ekipa predstavljali su nas Dragan Arsić, Milorad Stojiljković i Orgonaš Đula osvojivši šesto mesto. Odličnim rezultatima na X Sportskoj olimpijadi radnika Vojvodine Industrijski sindikat ATB Sever Subotica je još jednom pokazao da mu je mesto među najboljima i da naši članovi neguju i radnički i sportski duh.