AKCIJA "OČISTIMO SRBIJU" I U SMEDEREVU

VOLONTERI "NEZAVISNOG SINDIKATA USS" NAJUSPEŠNIJI

Smederevo, 4.06.2011. U okviru akcije „Očistimo Srbiju“, u subotu 04. juna 2011. godine, a povodom Dana zaštite životne sredine, organizovana je velika radna akcija čišćenja otpada i u Smederevu. U akciji je učestvovalo i oko 300 zaposlenih kompanije "U. S. Steel Serbia, d.o.o.", koji su uređivali parkove na Veslačkom klubu, i naseljima Carina i Papazovac, gde su se farbale renovirane klupe, čistili parkovi i sadilo cveće u parku i žardinjerama. "Nezavisni sindikat metalaca USS" je učestvovao u akciji sa oko 100 volontera. Vaučer za "najboljeg volontera" koleginici Radici Mišić, članici "Nezavisnog sindikata metalaca USS" uručila je g-đa Nada Perkins.

- "Ovogodišnja akcija je bila po ko zna koji put prilika da volonteri "Nezavisnog sindikata metalaca USS", daju lični doprinos zaštiti životne sredine", kaže Mileta Gujaničić, predsednik "Nezavisnog sindikata metalaca USS".

Najbolji volonter: Predrag Jakovljević - Ciga