Član reperezentativnih sindikata Industrijskog sindikata Srbije (ISS) postao i Industrijski sindikat EI Holding korporacija a.d.u restrukturiranju Niš. Reprezentativnost kao šansa i obaveza sindikata.

INDUSTRIJSKI SINDIKAT REPREZENTATIVAN U EI HOLDING KORPORACIJI

18.04.2011.
Posle nekoliko meseci sindikalnog prisustva u Nišu Industrijski sindikat Srbije je ostvario reprezentativnost u Ei Holding korporacija a.d. u restrukturiranju a što je potvrđeno izdavanjem Rešenja 23.03.2011.g. a koje je potpisao generalni direktor HK „EI NIŠ“, Miodrag Stamenković.
Dobijena reprezentativnost nije samo potvrda poverenja radnika u Industrijski sindikat Srbije već i obaveza da se ta reprezentativnost stavi u funkciju boljeg i kvalitetnijeg života radnika EI-a koji prolazi kroz izuzetno težak privredno ekonomski period.