Međunarodno radničko i sindikalno druženje zaposlenih u DAD Draxlermaier. Članovi Industrijskog sindikata Srbije dobri fudbaleri i kolege.

DAD Draxlmaier okupio radnike

30.08.2010.
Radnici multinacionalne kompanije DAD Draxlermaier, njih više od 500 iz Nemačke, Srbije, Rumunije i Poljske imali su zadovoljstvo da se u tri dana sportskog nadmetanja upoznaju i druže sa svojim koleginicama i kolegama radnicima DAD Draxlermaier.
U sportskom centru Vilsbiburg u blizini Minhena fudbalske ekipe su tokom tri dana takmičenja pokazale zavidnu fudbalsku veštinu. Najbolji rezultat i osvajanje prvog mesta pripao je ekipi iz Nemačke dok su drugo i treće mesto osvojili fudbaleri i z Rumunije.
41 radnik DAD Draxlermaier -a iz Zrenjanina su po prvi put učesnici ovakvog okupljanja i prave takmičarske rezultate treba očekivati na sledećem okupljanju za dve godine.
Najveći broj radnika DAD Draxlermaier-Zrenjanin, učesnika ovog sportskog nadmetanja i druženja, su članovi Industrijskog sindikata Srbije.