DAD Draxlmaier Automotive d.o.o. Zrenjanin ispoštovao dogovor o uvećanju zarada. Industrijski sindikat DAD Draxlmaier zadovoljan rezultatom pregovora.

DAD DRAXLMAIER POVEĆAO ZARADE

30.04.2010.
Zaposleni u DAD Draxlmaier će od aprila meseca 2010.godine imati veću zaradu od 3,33 %. Ovo povećanje je rezultat pregovora menadžmenta DAD Draxlmaier-a i Industrijskog sindikata Srbije. Korekcija zarade sa novom cenom rada će se obaviti i retroaktivno za period januar – mart 2010.godine. Naredni pregovori za cenu rada za period jul-decembar 2010.g. otpočeće krajem juna i početkom jula.
Direktor DAD Draxlmaier Jorg Pachnatz je informisao predsednika i podpredsednika Industrijskog sindikata Srbije, Dragana Matića i Negoslava Jovanovića o odlasku 40 radnika DAD Draxlmaier Zremnjanin na tradicionalni fudbalski turnir u Minhen koji se održava u julu mesecu. Direktor Pachnatz vodi intenzivne razgovore vezano za proširivanje kapaciteta fabrike i stvaranje uslova za dugoročno i sigurno poslovanje firme.