Ministarstvo rada i socijalne politike obrisalo lažni sindikat regiona Banata. Protiv odgovornih lica podnete krivične prijave.

OBRISANI

22.03.2010.
Podkradanje finansijskih sredstava Industrijskog sindikata Srbije (ISS) od strane Zorana Eremića evoluiralo u pokušaj registrovanja Industrijskog sindikata Srbije Region Banat. Ovo je još jedan pokušaj da se nanese šteta ISS i da se znak i ime ISS zloupotrebi od lica koja je Glavni odbor ISS isključio iz članstva. ISS je informisao Ministarstvo rada i socijalne politike da izdata registracija nije u skladu sa Statutom ISS a što je rezultiralo brisanje sindikata regiona Banat iz Registra sindikata (prilog). Ovo je najbolji način da se dokaže obest i nesposobnost onih koji su pokušali da se lažno predstave kao deo ISS-a i iz toga prigrabe nezakonitu finansijsku dobit.