Registrovano stoto povereništvo Industrijskog sindikata Srbije (ISS) za četristo dana rada i delovanja ISS. Poljoprivredna korporacija PKB stota članica

PALA STOTKA

25.12.2009.
Kraj kalendarske 2009.godine i četristoti dan postojanja ISS doneo je veliku radost svim članicama ISS. Ministarstvu rada i socijalne politike podnet je zahtev za registraciju Industrijskog sindikata PKB i to je naša stota članica. Zaživljavanje ISS u PKB predstavlja veliku šansu za zaposlene da ostvare radnička i sindikalna prava organizovani u ISS-u.
ISS je obio veliku šansu da se iskaže kao sindikat dostojan poštovanja svojih članova i zaposlenih. Svoj organizacioni i iskustveni potencijal ISS će ugraditi u rad nove članice fokusirajući svoje aktivnosti na poboljšanju zarada i uslova rada i uticati na sve događaje vezane za nove vlasničke i organizacione promene u kojima se PKB trenutno nalazi.