Puno poštovanje Statuta i organa sindikata. Uskoro useljenje u kancelariju Indsutrijskog sindikata Srbije u Subotici.

KOORDINACIJA U DUHU PRIPREMA ZA PREDSEDNIŠTVO

14.10.2009.
Održana Koordinacija Industrijskog sindikata Srbije za Severno Bački Zapadno Bački region rezultirala je zaključcima vezanim za održavanje sednice Predsedništva i konstatacijom da sve inicijative i aktivnosti moraju ići kroz organe ISS-a uz puno poštovanje Statuta i interesima koji su na korist celokupnom članstvu ISS-a.
Zahvaljujući razumevanju lokalne samouprave očekuje se useljenje u prostorije regionalnog povereništva ISS-a za Severno Bački Zapadno Bački region što će omogućiti bolju komunikaciju sa našim članstvom i postizanje boljih rezultata.