Komunikacije, politika i regrutovanje članstva teme seminara na Paliću

„ Sindikat i okruženje“

U organizaciji Granskog Sindikata hemije, nemetala, energetike i rudarstva „Nezavisnost“ 23-26.09.2009 godine, na Cvetnom salašu pokraj Palića, održan je seminar pod nazivom „Sindikat i okruženje“. Obilje interesantnih tema i predavača zainteresovalo je učesnike seminara, pre svega predstavnice Sekcije žena i Sekcije mladih, predstavnike političkih stranaka, NVO, udruženja građana i drugih sindikata.
Ispred Industrijskog sindikat Srbije seminaru je prisustvovala Svetlana Čulina.
Na temu „Sindikat i politika“ govorio je Zoran Stojiljković, podpredsendik UGS „Nezavisnost“ a svoje izlaganje o komunikacijama su imali Dr. Srećko Mihailović i Mr. Ankica Dostanić.
Sadržina seminara je omogućila da učesnici sa mnogo više elana i znanja realizuju svoje sindikalne programe i odgovore zahtevima članstva i aktuelnog trenutka.