Industrijski sindikat Brodogradilšta (ISBB) AD Begej se pridružio porodici reprezentativnih sindikata članica Industrijskog sindikata Srbije( ISS)

Reprezentativni u Brodogradilštu

Industrijski sindikat Brodogradilišta AD Begej je dobio rešenje potpisano od generalnog direktora AD Begej Dragomira Subića kojim se potvrđuje reprezentativnost ISBB.
U ovom uspešnom preduzeću koje je privatizovano 1995. godine a 2008. dobilo novog većinskog vlasnika „Merkjurius group“ trenutno radi 195 zaposlenih sa isplatom redovnih zarada i brodovima koji su namenjeni izvozu.
Sledeći korak ISBB je izrada kolektivnog ugovora i aktivnosti oko konstituisanja Odbora za bezbednost i zdravlje na radu.