Reprezentativnost Industrijskog sindikata Fabrike bakarnih cevi Majdanpek kao potvrda ipsravnog puta odabranog od strane članstva sindikata.

REPEREZNTATIVNI I VEĆINSKI

Reprezentativnost Industrijskog sindikata Fabrike bakarnih cevi Majdanpek (FBC) omogućiće da se ideja Industrijskog sindikata proširi među zapsolene u FBC i pridobije novo članstvo. Kao i do sada Industrijski sindikat će preduzimati mere i aktivnosti koje bi bile na korist svih zaposlenih u metalskoj industriji vodeći računa o aktuelnom ekonomsko-socijalo-političkom trenutku i krizi koja za posledicu već ima smanjenje prava zaposlenih i pogoršanje socijalno ekonomske pozicije radnika u industriji.
Verujemo da će Program mera i aktivnosti kao odgovor na finansijsku i ekonomsku krizu u Srbiji, koji je izradio Indsutrijski sindikat Srbije ukoliko bude prihvaćen i primenjen, dati dobre rezultate koje će osetiti i radnici Fabrike baklarnih cevi Majdanpek.