III KOORDINACIONI ODBOR SEKCIJE MLADIH GSM "NEZAVISNOST"

USVOJEN PLAN AKTIVNOSTI

Beograd, 1.11.2006.
Na III sednici Koordinacionog odbora Sekcije mladih GSM "Nezavisnost", održanoj 30. oktobra 2006.godine, usvojen je izveštaj o radu, a razgovaralo se i o planu aktivnosti za naredni period. Sednici je prisustvovao i predsednik GSM "Nezavisnost", Dragan Matić, koji je u razgovoru sa regionalnim koordinatorima, izneo neke od planova GSM "Nezavisnost", koji se tiču mladih u sindikatu.
Što se plana aktivnosti tiče, Sekcija će i dalje potencirati obrazovanje mladih, a teme kojima će se posvetiti najviše pažnje biće: Širenje mreže i Evropske integracije. Širenje mreže, privlačenje, novih članova i Evropske integracije su prioritet GSM "Nezavisnost" u 2007. godini, a zaključak Glavnog odbora GSM "Nezavisnost" je, da će upravo mladi, biti nosioci aktivnosti vezanih za ove oblasti.