Još jedno priznanje radu Sekcije žena UGS „Nezavisnost“. Čestitke Dobrili Iličić

ZASEDAO ŽENSKI KOMITET PERC-A

Beograd, 6.11.2008.
Akcije i rad Sekcije žena UGS „Nezavisnost“ u proteklom periodu prepoznat je od ženskih aktivistkinja i sindikata koji se nalaze u PERC-u (Pan evropski regionalni savet MKS-a). Podsećamo da su ovi rezultati iskazani od 2006.godine do današnjeg dana kada je Goradana Aleksić, smenjena podpredsenica UGS „Nezavisnost“, bila koordinator svih aktivnosti koje je Sekcija žena UGS „Nezavisnost“ vodila.

Rezultati rada Sekcije žena su omogućili da naša koleginica, predsednica Sekcije žena UGS „Nezavisnost“ Dobrila Iličić, bude izabrana za člana Ženskog komiteta PERC-a. Za predsednicu je izabrana koliginica Pinar Alkan iz Turske a za podpredsednice koleginice Hege Hero iz Norveške i Janka Takeva iz Bugarske.

Ovo je jedna od lepših vesti vezanih za međunarodno pozicioniranje UGS „Nezavisnost“.