Četrdesetak predstavnika GSM „Nezavisnost“ prevareno od B. Čanka. Koordinacija metalaca bez Čanka.

PREVARENI METALCI

Kragujevac, 17.10.2008.
Gde je Čanak? Pitanje postavljeno od preko četrdeset metalaca pristiglih u Kragujevac je ostalo bez odgovora. Predsednici odbora poverenika iz četiri regiona njih četrdeset i dva, pozvani od Čanka, naišli su na praznu salu restorana „Jezero“ u kojoj su trebali da budu, shodno najavi predsednika UGS „Nezavisnost“ B.Č., podpredsednika Zorana Stoiljković, v.d. predsednik metalaca Slavka Vlaisavljevića.
Posle sat vremena čekanja metalci su bez ikakve informaicje otišli svojim kućama a neki su prešli put od nekoliko stotina kilometara. Tema koordinacije metalaca je trebalo da bude „Stanje u GSM „Nezavisnost“ i pripreme za Kongres metalaca“. Pored metalaca Čanak je obmanuuo i regionalne poverenike UGS „Nezavisnost“ iz Čačka, Bora, Kraljeva, koji su takođe pozvani, na koordinaciju, od Čanka.
Svaki komentar ovakvog ponašanja je izlišan.