OMLADINSKI KAMP U ORGANIZACIJI SINDIKATA "NEZAVISNOST"

DO?IVETI EVROPU

OD 8-13. APRILA 2006. GODINE NA ZLATIBORU ODR?AN OMLADINSKI
KAMP ZA MLADE SINDIKALCE IZ REPUBLIKA BIV?E JUGOSLAVIJE.

Omladinski kamp (seminar) je odr?an u organizaciji Granskog sindikata hemije, nemetala, energetike i rudarstva ?Nezavisnost? i Sekcije mladih UGS ?Nezavisnost? uz pomoć i podr?ku fondacije ?Fridrich Ebert Stifung? i ? ICFTU?.
Omladinski kamp mladih sindikalaca sa prostora republika biv?e Jugoslavije odr?an je na Zlatiboru od 8-13. aprila 2006. godine pod sloganom - ?(DO)?IVETI EVROPU.
Mladi sindikalci su na ovom seminaru imali dragocenu mogućnost da od svojih koleginica i kolega prikupe dragocena iskustva kako su mladi iz drugih republika eks Jugoslavije pro?li u tranziciji.
U radu ovog omladinskog kampa, učestvovala je delegacija UGS ?Nezavisnost?, a GSM Nezavisnost su predstavljale Jasmina Petrović i Maja Teofilović.