Održavanjem regionalnih koordinacija realizovana odluka Glavnog odbora i Predsedništva GSM „Nezavisnost“. Predloženi kandidati za rukovodstvo GSM „Nezavisnost“

PREDLOŽENI DELEGATI I ČLANOVI GLAVNOG ODBORA

Beograd, 25.08.2008.
Završne pripreme za VI Kongres GSM „Nezavisnost“ najbolje odslikavaju Koordinacije regiona GSM „Nezavisnost“, na kojima su izabrani budući članovi Glavnog odbora, a predlagane su koleginice i kolege za funkcije predsednika, podpredsednika i sekretara GSM „Nezavisnost“. Komisija GSM „Nezvisnost“ koja je izvršila uvid u članstvo i finansije, odredila je na osnovu ta dva kriterijuma, broj i strukturu delegata za VI Kongres metalaca. Do sada pristigli Izveštaji ukazuju da pristuži novi mladi ljudi, ali njihov broj nije proporcionalan našim težnjama koje smo proklamovali u prethodne četiri godine. Zaključno sa 26.08.2008.goduine, sve koordincije bi trebalo da se održe, dostave Zapisnici i spiskovi, kako bi se poslali pozivi za Kongres.