RTV "METALAC": "ČESTITKE, POZDRAVI I ŽELJE" METALACA, RUKOVODSTVU UGS "NEZAVISNOST": KO PEVA, ZLO NE MISLI (II DEO)

“ZONE POBEGULJA“

Srbija, 20.06.2008.
-"Članovi Glavnog odbora GSM „Nezavisnost“ pozdravljaju indisponiranog I teško iznerviranog predsednika UGS „Nezavisnost“ Branislava Čanka (inače suvlasnika lista "Danas") sa pesmom - "IZVINI DUŠO IZVINI“. Od nekoliko stotina primljenih čestitki, pozdrava i lepih želja rukovodstvu UGS "Nezavisnost", ovom prilikom s obzirom na prostor, izdvajamo samo nekoliko i njih možete pročitati i pogledati u nastavku teksta, pritiskom na "DETALJNIJE"...

ČESTITKE, POZDRAVI I ŽELJE JOŠ UVEK “STRPLJIVIH“ METALACA

PORUKA: “Južna pruga“, grupa sindikalaca iz „MIN HOLDIGA“ NIŠ, pozdravlja BRANISLAVA ČANKA (inače suvlasnika lista „Danas“) i želi mu „brzu ostavku“ uz pesmu iz oovog kraja „ZONA POBEGULJA“

PORUKA: BRANISLAVU ČANKU (inače suvlasnika lista "Danas") desetine hiljada članova sindikata “Nezavisnost“ iz svih granskih sindikata čestitaju na “smenjivanju“ legende I AUTENTIČNOG OSNIVAČA UGS “NEZAVISNOST“ – NEBOJŠE SAVIĆA sa pesmom „OSTANI ĐUBRE DO KRAJA“ (svako prepoznavanje sa likovima iz pesme je slučajno ili možda nije) i SMS porukom „JARANE, TI SI SLEDEĆI“

PORUKA: “Smenu“ koleginice GORDANE ALEKSIĆ sa mesta potpredsednice UGS “Nezavisnost“, čestitaju svi ostali još uvek nesmenjeni, “ljubomorni“ članovi PREDSEDNIŠTVA METALACA, sa pesmom „BITANGA I PRINCEZA“ i SMS porukom „BANE, TI SI SLEDEĆI“

PORUKA: U duhu angažovanja policije radi zaštite od članova sindikata “Nezavisnost“ članovi sindikata iz Bora i Zaječara pozdravljaju BRANISLAVA ČANKA (inače suvlasnika lista „Danas“) sa pesmom „MILICIJA TRENIRA STROGOĆU, DA BI BILO SVE KAKO JA HOĆU“