OBLAST BEZBEDNOSTI I ZDRAVLJA NA RADU, OD 27. DO 30 MAJA 2008 GODINE, OBUHVAĆENA KROZ SAJAMSKE AKTIVNOSTI

ZAŠTITA I BEZBEDNOST 2008.

Beograd, 26.05.2008.
Ministarstvo za rad i socijalnu politiku Republike Srbije, Uprava za bezbednost i zdravlje, program TAIEX, predstavnici sindikata i poslodavaca zajednički nastupaju na međunarodnom 36. sajmu Zaštita i bezbednost, koji se održava na prostoru Beogradskog sajma. Prateći sajamske aktivnosti TAIEX organizuje seminar „O preventivnim merama za bezbedan i zdrav rad i korišćenju sredstava i opreme za ličnu zaštitu na radu“. Troškove ovog seminara snosi Evropska komisija, a pozvan je veliki broj učesnika koji će sa svojim stručnim znanjem i iskustvom doprineti da se radi bezbednije u zdravijim uslovima uz puno korišćenje sredstava i opreme lične zaštite.

U okviru sajamskih aktivnosti UGS „Nezavisnost“ će predstaviti rezultate svog rada i aktivnosti iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu, posebno iz delokruga rada Sekcije žena UGS „Nezavisnsot“ .

Učešće u svim ovim aktivnostima uzeće i značajan broj naših stručnjaka i aktivista iz GSM „Nezavisnost“ koji se bave ovom oblašću.