VRTOGLAVO POVEĆANJE MESEČNE POSEĆENOSTI WEB SAJTA GRANSKOG SINDIKATA METALACA "NEZAVISNOST" U MARTU

NOV REKORD: SA 6.821, NA 16.178 POSETA

Beograd, 1.04.2008.
U martu 2008. godine web sajt Granskog sindikata metalaca "Nezavisnost" www.gsmnezavisnost.org.yu, oborio je poslednji rekord mesečne posećenosti, iz januara 2008. godine, koji je bio 6.821 IP adresa, prebacivši posećenost u martu za čitavih 10.000 IP adresa (povećanje od +137%). Na ovaj način sajt GSM "Nezavisnost" u potpunosti opravdava slogane, sa kojim je startovao pre godinu i po dana kao: "najčitaniji sindikalni sajt u Jugoistočnoj Evropi" i "sajt koji informiše i pokreće na sindikalnu akciju, za bolji život na poslu, u porodici i društvu". Povećanje poseta sajtu iz meseca u mesec, nije slučajno, već je produkt osmišljenog, stručnog i mukotrpnog rada četvoročlane ekipe naših kolega koji su svakog dana posvećeni ovom sofisticiranom informativnom, edukativnom i marketinškom sindikalnom medijumu.

Web sajt GSM "Nezavisnost" je do sada imao sledeći mesečni trend poseta: Avgust - 3415, Septembar - 3199, Oktobar - 3542, Novembar - 4499, Decembar - 6100, Januar - 6.821, Februar - 6312, MART - 16.178 IP adresa u poseti.
Web sajt GSM "Nezavisnost" je do sada imao sledeći dnevni trend poseta:Avgust - 110, Septembar - 106, Oktobar - 114, Novembar - 149, Decembar - 196, Januar - 220, Februar- 217, MART - 521 IP adresa u poseti.

I dalje je prisutna izrazito velika posećenost sajtu iz inostranstva i to: Francuska, Kina, Nemačka, Hrvatska, Velika Britanija, Šajcarska, Belgija, Italija, Poljska, Švedska, Latvija, Mađarska, Makedonija, Brazil, Holandija, Rusija, Austrija, Rumunija, Danska, Izrael, Južna Afrika, Južna Koreja, Kolumbija, Grčka, USA ...