VANREDNA SEDNICA PREDSEDNIŠTVA UGS «NEZAVISNOST» USPEŠNO ZAVRŠENA – POSTIGNUT DOGOVOR OKO ODRŽAVANJA SEDNICE GLAVNOG ODBORA GSM «NEZAVISNOST»

MOŽE I DOGOVOR

Beograd, 21.03.2008.
I pored žučne rasprave članova Predsedništva UGS «Nezavisnost», pokazalo se da postoji odgovornost da se poštujući Statut i radi u interesu naših članova, donose odluke, koje ostavljaju prostor da se različiti stavovi i mišljenja uspešno prevaziđu. Biće da se članovi Predsedništva UGS «Nezavisnost» nisu baš najbolje razumeli u prethodnom periodu, ali dogovoren termin i način održavanja sednice Glavnog odbora GSM «Nezavisnost» ukazuju da pojedinačni interesi nisu preovladali i da je Odluka Predsedništva donešena jednoglasno.

Predsedništvo UGS «Nezavisnost» je odlučilo da se sednica Glavnog odbora GSM «Nezavisnost», umesto 24.marta 2008.godine, pomeri za sredu, 26.mart 2008.godine. Do pomeranja je došlo zbog nemogućnosti obezbeđivanja kvoruma i na osnovu molbe predsednika GSM «Nezavisnost», da se Glavni odbor pomeri.