POVODOM DANA FIRME IMK "14.OKTOBAR" AD KRUŠEVAC

CESTITKA NA PRAGU PRIVATIZACIJE

Beograd,13. oktobar 2006.
Povodom Dana preduzeca firme IMK ?14. Oktobar? AD iz Krusevca, Dragan Matic, predsednik GSM ?Nezavisnost? uputio je cestitku sledece sadrzine
Poštovane kolege, Raduje nas činjenica da IMK "14. Oktobar" AD dočekuje svoju godišnjicu imendan, sa velikim izgledima da ovo bude poslednja godina postojanja društvene svojine u vašem preduzeću. Nadamo se da pored imena vašeg preduzeća, koje je zahvaljujući radnicima 14. oktobra, prepoznatljivo širom sveta, uskoro stajati ime renomiranih svetskih i evropskih proizvođača, onih koji pokazuju interesovanje za privatizaciju vašeg preduzeća. Sigurni smo da zaposleni u IMK ?14.Oktobar? mogu da proizvode i stvaraju svetski renomiran i priznat proizvod. Granski sindikata metalaca "Nezavisnost" vam želi uspešnu proizvodnu budućnost, a članovima Sindikata "Nezavisnost" i njihovim porodicama dobro zdravlje, kaze se u cestitki Granskog sindikata metalaca "Nezavisnost".