Predstavnici Industrijskog sindikata Srbije, GSM“Nezavisnost“ i Asocijacija samostalnih i nezavisnih sindikata (ASNS) koji deluju u“Zastava oružju“u Ministarstvu odbrane. Poslovna sadašnjost opterećena problemima , okrenutost ka budućnosti i razvoju fabrike.

Ministarstvo odbrane daje podršku fabrici „Zastava oružje“

Beograd, 01.12.23023.

Zastoji u realizaciji poslovnih planova, neispunjenje obaveza prema zaposlenima te poslovna nelikvidnost su ono što opterećuje „Zastava oružje“ duži period.

Ministarstvo odbrane je upriličilo sastanak sa predstavnicima sindikata: Industrijskog sindikata „Zastava oružje“, GSM“Nezavisnost“, ASNS i poslovodstvom fabrike. O temama i rezultatima sastanka je Industrijski sindikat“ Zastava oružje“ izdao Saopštenje.

Vreme koje je pred nama pokazaće u kojoj meri su zaključci i obećanja moguća, a ono što je izvesno da vremena više nema za prazna obećanja ma sa koje strane ta obećanja dolaze.