PREDSEDNIK GSM "NEZAVISNOST" PRVI POSETIO I ČESTITAO 2008. GODINU RADNICIMA "MINEL ELVA"

PODRŠKA KOLEGAMA

Beograd, 3.01.2008.
Odlučnost da se izbore za svoje preduzeće, najbolje su iskazali radnici "MINEL ELVA", koji su 2008.godinu sačekali u krugu preduzeća na barikadama. Na -5 C koje nisu zvali, u fabriku je u prvim satima 2008. godine došao i predsednik GSM „Nezavisnost“, Dragan Matić i čestitao zaposlenima 2008.godinu, poželevši da se nikad ne ponovi sutacija u koju su radnici "MINEL ELVA" dovedeni i pokradeni.

Ova teška situacija, je omogućila da se pokaže sindikalna i radnička solidarnost, a radnici Minel Elva shvate i uvere se da u svojoj borbi nisu sami. GSM "Nezavisnost" će nastaviti sa aktivnom podrškom svima onima koji budu ugroženi, a radnicima MINEL ELVA je ta podrška sada najpotrebnija.