RUKOVODSTVO "PRVE PETOLETKE" IZ TRSTENIKA (PPT)

OZBILJAN I POUZDAN PARTNER

Trstenik, 11.10.2006.
Da je firma "PRVA PETOLETKA" Trstenik (PPT) ozbiljan i pouzdan partner, govori i potpisani dokument ?Uslovi za rad sindikata?, čiji su potpisnici direktor "Prve Petoleteke", gospodin Dragan Egerić dip.ing. i predsednik Sindikata Nezavisnost PPT, kolega Rajko Radulović.
Na ovaj način sindikat dočekuje strate?kog partnera i privatizaciju u jasnim odnosima po pitanju uslova rada, kao i sa PKU koji reguli?e najznačajnija pitanja vezana za poziciju zaposlenih. Sindikat "Nezavisnost" PPT, ovim nastavlja dobru saradnju i građenje partnerskih odnosa sa rukovodstvom fabrike, na dobrobit svih radnika.
Pismo- čestitku za potpisani dokument direktoru PPT uputio je i predsednik GSM ?Nezavisnost?, Dragan Matić u kome se između ostalog ka?e: ?Pred Vama je kraj i početak novog poglavlja u postojanju i poslovanju va?eg preduzeća kao poslovno ? tehnolo?kog sistema. To nameće nove izazove pred poslovodstvo i sindikate u preduzeću i nametnuće nove načine u organizovanju i radu u pravcu obezbeđivanja oodgovarajućeg ambijenta za realizaciju osnovnog cilja ? dolazak strate?kog kupca i osposobljenost za uspe?no uključivanje u tr?i?nu utakmicu u kojoj ste već niz godina. Građenje dobrih partnerskih odnosa rukovodstva PPT sa Sindikatom ?Nezavisnost? je garant građenja institucija dijaloga i prosperiteta preduzeća. Čestitam Vam na iskoraku vrednom hvale i potpisivanju dokumenta ?Uslovi za rad sindikata?. Poznato je da decenijama pravite svetski priznate proizvode ali ste sada pokazali i da imate industrijske odnose i razvijenu korporativnu kulturu dostojnu svetskim standardima?, kaze se u pismu Dragana Matica, predsednika GSM "Nezavisnost".
Firmu "Prva Petoletka" iz Trstenika očekuje skora privatizacija i novi ciklus određivanja vi?ka zaposlenih, te će posla za rukovodstvo firme i sindikate biti na pretek. Sa srećom!