DAD Draxlmaier Zrenjanin otvara novi pogon i zapošljava radnike. Saradnja sa sindikatom, lokalnom samoupravom daje rezultate. Nova hala od 13.000 m2.

NOVI POGON DAD DM U ZRENJANINU

Zrenjanin, 09.11.2015.

Lepe vesti dolaze iz Zrenjanina gde je Kompanija DAD DM najavila izgradnju nove hale od 13.000 m2 i otvaranje novih radnih mesta.

Trenutno DAD DM zapošljava 3.400 radnika a za očekivati je da će ta brojka u toku 2016. godine preći 4.000.

Direktor DAD DM Andreas Veber je na sastanku u gradskoj kući istakao odličnu saradnju sa fabričkim sindikatom, članom Industrijskog sindikata Srbije (ISS) koji je svojim odnosom i saradnjom sa DAD DM doprineo da poslovi dolaze u Zrenjanin, što za posledicu ima nova radna mesta.

Kolege iz IS DAD DM poručuju da ovo nije kraj dolaska novih projekata i da će sindikat učiniti sve da DAD DM Zrenjanin bude kompanija sa najvećim brojem radnika u Vojvodini.